18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające doniesienia

Łukasz Nowicki wylądował w szpitalu. Miał poważne objawy infekcji

04.03.2020  20:26
Łukasz Nowicki wylądował w szpitalu. Miał poważne objawy infekcji
Łukasz Nowicki wylądował w szpitalu. Miał poważne objawy infekcji Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Łukasz Nowicki zamieścił w sieci straszliwe zdjęcie. Widzimy na nim aktora, którego choroba zaprowadziła do szpitala. Zmagał się z poważnymi objawami infekcji.

Łukasz Nowicki trafił do szpitala, czym bardzo mocno zmartwił swoich fanów. Aktor miał objawy poważnej infekcji, co w momencie, w którym do Polski przywędrował koronawirus sprawia, że mamy ciarki przerażenia na plecach. 

Łukasz Nowicki trafił do szpitala

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na świecie, a popularny aktor zamieszcza w sieci swoje zdjęcie, kiedy leży pod kroplówką i jest blady jak ściana. Na szczęście okazało się, że w jego przypadku powodem takiego stanu rzeczy nie jest epidemia, ale infekcja innego pochodzenia.

No cóż... Pierwsze przedstawienie Rybki w Teatrze Capitol już za kilka dni, a głos złośliwie wysiadł. Chrypa, ból gardła , bezgłos. I tu na ratunek rusza doktor Michał Michalik i jego klinika MML !!! Witaminy, kroplóweczki, leki przeciwzapalne. Rok temu pomogło, więc mam nadzieję, że teraz też się uda!! (pisownia oryginalna - przyp. red)

- napisał aktor pod fotografią.

Fani trzymają kciuki za jego powrót do zdrowia.

Zdrowia, bo to jest najważniejsze

Zdrówka Łukasz

- pisali pod fotką.

Niestety, tegoroczny brak typowej zimy sprzyja chorowaniu. Zarazki latają w powietrzu i tylko czekają, by zaatakować jakąś osłabioną ofiarę. Wszyscy prychamy, kichamy, a w sklepach nie możemy liczyć na znalezienie choćby mydła, które zostało wykupione z lęku przed koronawirusem.

Łukaszowi Nowickiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Na przyszłość polecamy fanów aż tak mocno nie straszyć.

Przeczytaj więcej
Komentarze