18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Karuzela dramatu

Łukasz Szumowski jest w szpitalu?! Ponowne zakażenie

13.10.2020  22:01
Łukasz Szumowski znowu ma COVID-19
Łukasz Szumowski znowu ma COVID-19 Fot: Jakub Kaminski/East News

Jak nieoficjalnie podaje Wirtualna Polska - Łukasz Szumowski znowu zakażony jest koronawirusem i trafił z tej przyczyny do szpitala. Były minister zdrowia miał zarazić się po raz drugi od swojej córki.

Łukasz Szumowski były minister zdrowia podobno przebywa w szpitalu. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Wirtualna Polska - dawny polityk po raz drugi zaraził się koronawirusem, tym razem od swojej córki.

Po raz pierwszy o zakażeniu byłego ministra zdrowia głośno było po jego pobycie na urlopie w Hiszpanii. Sam wtedy utrzymywał, że dobrze zniósł COVID-19 i szybko wrócił do siebie.

Łukasz Szumowski znowu ma COVID-19!

Tym razem Łukasz Szumowski podobno, jak podaje Wirtualna Polska, trafił do szpitala z koronawirusem. Tak szybkie ponowne zakażenie jest czymś niesamowitym, do tej pory nie słyszeliśmy o takim przypadku. Ozdrowieńcy są zwykle odporni na ponowne zakażenie COVID-19 przynajmniej przez cztery miesiące od poprzedniego zakażenia. wszystko za sprawą wykształconych przeciwciał.

Były minister zdrowia miał ponownie zakazić się od swojej córki, która COVID-19 złapała w szkole. Kwestia otwartych szkół pozostaje szczególnie kontrowersyjna i sami uczniowie zorganizowali nawet protest by uświadomić rządzącym, jakie niebezpieczeństwo czyha na nich w placówkach edukacyjnych.

Nie kontaktuję się z mediami, potrzebuję trochę odpoczynku

- odpowiedział Łukasz Szumowski na pytania WP o stan jego zdrowia.

Były minister zdrowia ma podobno typowe objawy COVID-19, charakteryzujące cięższy przebieg choroby. Z tej właśnie przyczyny teraz nie obejdzie się bez pomocy lekarskiej.

Przeczytaj więcej
Komentarze