18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat byłego ministra zdrowia

Łukasz Szumowski ma koronawirusa!

Wojciech Kozicki
28.09.2020  12:22
Łukasz Szumowski ma koronawirusa - gdzie zaraził się COVID-19?
Łukasz Szumowski ma koronawirusa - gdzie zaraził się COVID-19? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Łukasz Szumowski ma koronawirusa! Jak ujawniają media, infekcja COVID-19 została potwierdzono także u jego rodziny. Jak się czuje były minister zdrowia?

Dramat Łukasza Szumowskiego! Jak ujawnia Onet.pl, test na koronawirusa potwierdził, że były minister zdrowia Szumowski jest zainfekowany COVID-19. Wiadomo także, że zachorowało kilku członków jego rodziny.

Szumowski ma COVID-19

Wiadomo, że Szumowski nie zaraził się SARS-CoV-2 na słynnym wyjeździe wakacyjnym. Do zakażenia miało dojść na terenie Polski. Były szef resortu zdrowia zapewne nie nosił maseczki, bo przecież niedawno w RMF FM twierdził, że są one nieskuteczne i nie wie po co ludzie je noszą.

Pod koniec sierpnia głośno zrobiło się o Łukaszu Szumowskim, który po tym, jak podał się do dymisji z funkcji ministra zdrowia, udał się na wakacje do Hiszpanii. Wypoczywał na luksusowym jachcie należącym do milionera Bogusława Szemiotha, honorowego konsula Islandii. Kontrowersje wzbudzało również to, że Hiszpania jest krajem, który jest jednym z najmocniej dotkniętych przez koronawirusa – przypomina Onet.pl

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Łukasz Szumowski o maseczkach [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze