18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto chce się uczyć, ten trąba

Koniec i bomba. Zajęcia w szkołach się już w tym semestrze nie odbędą

Kamil Kacperski
14.05.2020  14:48
Koniec i bomba. Zajęcia w szkołach się już w tym semestrze nie odbędą
Koniec i bomba. Zajęcia w szkołach się już w tym semestrze nie odbędą Fot: shutterstock.com

Jak poinformował na konferencji prasowej wiceminister edukacji narodowej Maciej Kopeć, szkoły zostaną zamknięte do końca semestru letniego, czyli 26 czerwca 2020 roku.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, Maciej Kopeć poinformował o zamknięciu szkół do 26 czerwca 2020 roku. - W wydanym rozporządzeniu przedłużymy zamknięcie szkół do 26 czerwca, czyli końca roku szkolnego - powiedział polityk w rozmowie z PAP. 

Szkoła zamknięta do końca semestru letniego

Poinformowano już o tym, że od 25 maja prowadzone mają być konsultacje dla maturzystów i ósmoklasistów. Wszystko oczywiście po to, by dzieciaki mogły sobie lepiej poradzić z nadchodzącymi egzaminami. Wychodzi jednak na to, że reszta uczniów nie będzie już miała obowiązku powrotu do klas w tym semestrze.

I chociaż wielu uczniów i nauczycieli narzeka na naukę zdalną, to wydaje się ona być najbezpieczniejszym sposobem na edukowanie najmłodszych w czasach epidemii. Nawet jeżeli zajęcia są przerywane przez problemy z internetem, to przynajmniej takowe się odbywają. 

Przeczytaj więcej
Komentarze