18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący raport komisji

Macierewicz ma dowody na zamach w Smoleńsku

10.04.2020  11:21
Antoni Macierewicz i zamach w Smoleńsku - nowe teorie, dowody i raport
Antoni Macierewicz i zamach w Smoleńsku - nowe teorie, dowody i raport Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik

Katastrofa smoleńska czy zamach? 10. Rocznica tragedii smoleńskiej to okazja, by znowu pojawiły się pytania i powróciły teorie spiskowe. Antoni Macierewicz w TV Trwam ujawniał jak zginął prezydent Lech Kaczyński i kto może być odpowiedzialny za zamach.

Podkomisja smoleńska powoli sama staje się teorią spiskową. Antoni Macierewicz w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej w TV Trwam zapewnił jednak, że komisja działa i po Wielkanocy zostanie opublikowany obiecany raport, który już przysłano z USA. Ujawnił też, że wszystko jest już jasne i w Smoleńsku NA PEWNO doszło do zamachu. Ma to być koniec „kłamstwa smoleńskiego i narracji wrogów polskiej niepodległości”.

Smoleńsk i eksplozje w samolocie

Macierewicz powiedział, że koronawirus pokrzyżował plany podkomisji smoleńskiej i raportu jeszcze nie będzie. Jednak wiadomo już, że badania amerykańskie wykazały, że prezydencki samolot zniszczyły dwie eksplozje: pierwsza w lewym skrzydle i druga tuż nad samym lotniskiem. Jak ujawnił Macierewicz, to skrzydło przecieło brzozę, burty samolotu były wywinięte na zewnątrz 

Najpierw zniszczenia lewego skrzydła przez eksplozję, a ostatecznie nad samym lotniskiem wybuch, który zniszczył cały samolot i zabił wszystkich, którzy nim podróżowali.  - zaszkował Macierewicz w TV Trwam. 

Jak donosi Radio ZET, były szef MON zdradził, że podkomisja skupiła się na analizie remontu samolotu Tu-154m, który odbył się w 2009 roku. Dochodziło po nim do licznych awarii mechanizmów, które zawiodły 10 kwietnia w Smoleńsku. Zwrócił uwagę, że żaden polski przedstawiciel nie miał dostępu do oryginalnych nagrań z czarnych skrzynek i długo było to ukrywane przed opinią publiczną.

Jak się okazało, został on zrealizowany na podstawie decyzji rosyjskich służb specjalnych, które wymusiły na przedstawicielach ówczesnej administracji w Polsce przyjęcie warunków, jakie zostały sformułowane właśnie przez rosyjskie służby specjalne, co mogło mieć daleko idące konsekwencje  - ujawnił Antoni Macierewicz w TV Trwam.

Antoni Macierewicz i zamach w Smoleńsku [WIDEO]: