18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesne

Ogórek pozostała tylko modlitwa. Dramat twarzy TVP

09.05.2021  19:40
Magdalena Ogórek choroba
Magdalena Ogórek choroba Fot: TRICOLORS/East News

Magdalena Ogórek od dłuższego czasu jest dosłownie twarzą TVP. Niestety, w jej życiu prywatnym nie dzieje się równie kolorowo. Kobieta przeżywa prawdziwy dramat - do tego stopnia, że została jej już tylko modlitwa.

Magdalena Ogórek na karierę zawodową nie może narzekać. Odkąd związała swoje losy z TVP - dosłownie kwitnie. W tym samym czasie dawna kandydatka na prezydenta Polski nie wspomina jednak wiele o swoim życiu prywatnym. W nim nie układa się aż tak dobrze.

Magdalena Ogórek się modli

Magdalena Ogórek aktualnie stroni od wszelkich skandali i zajmuje się spokojnie pracą na antenie TVP. Ostatnio prezenterka ma za sobą tak ciężkie przejścia, że pomocy szuka już wyłącznie w modlitwie. Z tej przyczyny zdecydowała się nawet na wizytę na Jasnej Górze. O wszystkim opowiedziała szczerze na swoim Twitterze.

Jak się okazuje, Magdalena Ogórek ma ciężko chorego tatę. Ostatnio mężczyzna przeszedł dwukrotnie udar mózgu, co znacznie wpłynęło na jego kondycję. Odpowiadając jednemu ze złośliwych internautów, dawna polityk stwierdziła:

Przyszłam prosić o zdrowie mojego Taty, który właśnie przebył dwa udary, jeden po drugim. Ledwo się trzyma. Oraz o łaskę siły dla mnie, bo mam za sobą bardzo ciężki rok. Życzę Panu zdrowia oraz tego, by Jasnogórska wyleczyła Pana z nienawiści.

O tym, jak ogromny wpływ na życie ludzkie ma taka tragedia, jak udar najbliższej osoby, opowiadała niedawno inna prezenterka - Anita Werner, która również musiała zmierzyć się z chorobą ojca. Pozostaje nam życzyć dużo zdrowia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej