18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP jest dumne?

Ogórek wsparła WOŚP... modlitwą. "Poziom znachorów i czarownic"

14.01.2020  16:41
Ogórek wsparła WOŚP... modlitwą. "Poziom znachorów i czarownic"
Ogórek wsparła WOŚP... modlitwą. "Poziom znachorów i czarownic" Fot: Wojtek Laski/East News

Magdalena Ogórek nie przekazała pieniędzy zarobionych w TVP na WOŚP. Zamiast tego publicystka zapewniła na Twitterze, że modli się za fundację Jurka Owsiaka.

Magdalena Ogórek zrobiła zawrotną karierę od kandydatki na prezydenta, do rozchwytywanej publicystki i ikony mody w TVP. Teraz, kiedy wszyscy żyli kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy - ona również postanowiła wtrącić swoje trzy grosze.

Magdalena Ogórek i jej modlitwa za WOŚP

Niestety, nie są to grosze materialne. Magdalena Ogórek nie wsparła WOŚP-u, ale za to zapewniła, że fundacja Jurka Owsiaka może liczyć na jej modlitwę. Kiedy wszyscy liczyli złotówki, zebrane na rzecz potrzebujących w finale Orkiestry, Ogórek liczyła obserwatorów na Twitterze.

Kłaniam się nisko. W nocy twitterowy licznik pokazał mi 144 tysiące obserwujących. Dziękuję

- napisała na swoim koncie. 

Ktoś z "natrętnych" komentujących ośmielił się zapytać, w jaki sposób Magdalena Ogórek, która jest oficjalnie przeciwna działalności Jurka Owsiaka, wsparła tego dnia WOŚP. Na to publicystka odpowiedziała krótko: "Modlitwą".

Internauci szybko zwrócili uwagę na podstawowy błąd logiczny Magdaleny Ogórek.

Dzieciakom potrzebne są lekarstwa i sprzęt. Rząd tego nie zapewnia. Modlitwa ich nie wyleczy

- pisali odnosząc się do jej słów.

Niektórzy byli o wiele bardziej ostrzy w swoich wypowiedziach.

Pani Ogórek mentalnie jest na poziomie leczenia u znachorów i czarownic, ale kiedyś była bardziej postępowa i wspierała WOŚP. Teraz, niestety, wiąże się to z odwagą

- skwitował ktoś twardo.

Myślicie, że Ogórek faktycznie poświęciła chociaż czas na modlitwę, skoro złotówki zarobione w TVP z całą pewnością nie znalazły się w orkiestrowej puszce? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej