18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tu się wyprawia?!

Makabra w Lidlu. W sprzedaży portfel z LUDZKIEJ skóry?!

18.11.2019  15:08
Makabra w Lidlu. W sprzedaży portfel z LUDZKIEJ skóry?!
Makabra w Lidlu. W sprzedaży portfel z LUDZKIEJ skóry?! Fot: Marek MICHALAK/East News

Szukacie pomysłu na prezent na Święta? Lidl przychodzi z pomocą. W ferworze świątecznych promocji łatwo o pomyłkę. Nawet tę makabryczną. Żywimy głębokie przekonanie, że tak jest właśnie w przypadku sklepu internetowego popularnej sieci marketów.  

Pomysł na prezent na Święta dla bliskich osób już spędza Wam sen z powiek? Powoli wszyscy zaczynamy przeglądać oferty sklepów stacjonarnych i internetowych w poszukiwaniu inspiracji. W takich momentach, obłożeni pracą pracownicy lokali handlowych narażeni są na pomyłki.

Lidl i prezent na Święta. W sprzedaży makabryczny portfel

"Polski język - trudny język" jak mawia porzekadło. Łatwo o pomyłkę, kiedy człowiek się spieszy. O ile takim błędem w czyjejś pracy jest niegroźna literówka - nikomu nie dzieje się krzywda. Jednak co w sytuacji, w której ktoś dokona poważnego błędu znaczeniowego?

W sklepie internetowym hipermarketu Lidl doszło do wyjątkowo makabrycznej pomyłki. W ofercie można znaleźć portfel... z ludzkiej skóry. Konkretnie ze skóry kobiet. Oczywiście, żywimy przekonanie, że to faktycznie pomyłka językowa, gdyż jeśli nie to jesteśmy świadkami ogromnego skandalu.

screenshot lidl.pl
screenshot lidl.pl Fot: screenshot lidl.pl

Liczymy również, że w hipermarkecie nie pracuje ktoś z podobnymi upodobaniami do dawno już schwytanego przez policję - Kajetana P, a w sprzedaży tak naprawdę jest damski portfel ze skóry. 

Prezent na Święta z ludzkiej skóry? Chyba podziękujemy. Z tej sytuacji płynie jeszcze jedna przestroga - uważajcie na to, co piszecie do swoich znajomych w okresie zimowym. W końcu dostać SMS-a o treści: "Koleżanka zmarła w nocy" zamiast "Koleżanka zmarzła w nocy" - może kogoś przyprawić o zawał serca. 

Przeczytaj więcej
Komentarze