18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Makabra w Warszawie. Tramwajem jeździły zwłoki mężczyzny

03.03.2021  15:57
Warszawa: Śmierć w tramwaju
Warszawa: Śmierć w tramwaju Fot: Marek Kowalczyk/REPORTER

Warszawa zamarła w zdumieniu po tym, jak prawda wyszła na jaw. Zwłoki 40-letniego mężczyzny jeździły tramwajem po mieście, dopóki prawdy nie odkrył motorniczy.

Warszawa zmroziła się strachem. Nic dziwnego - odkrycie w jednym z miejskich tramwajów byłoby czymś przerażającym nawet dla ludzi o najmocniejszych nerwach. 

Na Bródnie motorniczy dokonał przerażającego odkrycia. Zwłoki mężczyzny spadły z siedzenia podczas gwałtownego hamowania. Jak podaje portal warszawawpigulce.pl - pasażer nie żył od kilku godzin, a motorniczy myślał, że człowiek po prostu spał.

Już w sobotę media informowały o martwym mężczyźnie, który znajdował się w tramwaju linii numer 1 jadącym w kierunku pętli przy ulicy Banacha. Straszna prawda wyszła na jaw kiedy tramwaj podjeżdżał na przystanek przy ulicy Rembielińskiej na Bródnie. Z pierwszych podanych informacji wynikało, że 40-latek zmarł nagle z powodu zatoru płucnego, podczas swojej podróży. 

Warszawa: Nagła śmierć w tramwaju

Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, lekarze (którzy mogli już tylko stwierdzić zgon) i prokurator. W późniejszych dniach portal warszawawpigulce.pl dotarł do jeszcze bardziej przerażających informacji.

Jak się okazuje, 40-latek zmarł nawet dwie, trzy godziny wcześniej niż odkryto jego śmierć. Ciało wożone było od pętli do pętli, bo motorniczy myślał, że pasażer śpi.

Przybyły na miejsce lekarz miał wtedy informować, że mężczyzna musiał umrzeć jakiś czas temu, na co wskazywać miał siny kolor skóry

- podaje warszawawpigulce.pl.

Współczujemy wszystkim świadkom tego zdarzenia. Musiało ono wywołać szok, niedowierzanie i poczucie absolutnego przerażenia. Miejmy nadzieję, że takie rzeczy już się nie zdarzą.

logo Tu się dzieje