18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające WIDEO

Makabryczny wypadek w Polsce. "Latający człowiek"

Wojciech Kozicki
10.09.2019  15:45
Straszny wypadek i wideo z dachowania - błąd przy wyprzedzaniu?
Straszny wypadek i wideo z dachowania - błąd przy wyprzedzaniu? Fot: Facebook.com

Do internetu trafiło szokujące wideo z wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 329, w którym poważnie ucierpiał młody kierowca. Manewr wyprzedzania skończył się dla niego tragicznie.

Straszny wypadek samochodowy podczas wyprzedzania. Na Dolnym Śląsku, między Smardzowem a Jerzmanową pod Głogowem, w sobotę w godzinach wieczornych 25-letni kierowca chciał minąć jadące przed nim auto. Nagle jego peugeot wypadł z drogi. Gazeta.pl podaje, że kierowca wyprzedzał na ostrym zakręcie, a do tego nawierzchnia była śliska od deszczu.

Inny kierowca, który miał włączoną kamerę samochodową, zarejestrował moment wypadku. Na wideo widać jak peugeot dachuje, a mężczyzna wypadła z niego jak pocisk przez klapę bagażnika. Przeleciał kilka metrów i wylądował po drugiej stronie jezdni.

Zatrzymaliśmy się i razem z żoną i innym kierowcą szukaliśmy go. Okazało się, że wyleciał przez klapę bagażnika na drugą stronę drogi. Ciałem uderzył jeszcze w znak drogowy. Wszyscy wiedzą, jaki jest ten zakręt. Tam było wiele wypadków. Żona przeczuwała, że on wyląduje w rowie – powiedział świadek wypadku w rozmowie z TVN24.

Mężczyzna trafił w stanie ciężkim do szpitala.

Polskie drogi i straszny wypadek - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze