18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Prokuratura bada okoliczności"

Małżeństwo lekarzy nie żyje

Wojciech Kozicki
29.11.2020  11:06
Małżeństwo lekarzy z Iławy zginęło. Czy to było utonięcie?
Małżeństwo lekarzy z Iławy zginęło. Czy to było utonięcie? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Poszukiwania na jeziorze Zawiniarz niedaleko Lubawy zakończone smutnym finałem. Znaleziono zwłoki. Potwierdzono, że dwa ciała należą co małżeństwa miejscowych lekarzy.

W sobotę ruszyły poszukiwania dwójki mieszkańców Iławy w jeziorze Zawiniarz niedaleko Lubawy. Niestety, w niedzielę asp. Joanna Kwiatkowska przekazała Polskiej Agencji Prasowej (PAP) smutną wiadomość. W sobotni wieczór, po długich poszukiwaniach, odnaleziono dwa ciała.

Małżeństwo lekarzy z Iławy nie żyje

Jak pisze radiozet.pl, potwierdzono, że były to zwłoki zaginionego małżeństwa z Iławy. Okazało się, że byli to znani miejscowi lekarze.

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności ich śmierci. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź, co było bezpośrednią przyczyną zgonu – pisze Radio ZET.

Wiadomo również, że o zaginięciu małżeństwa zawiadomił ich sąsiad, który opiekował się ich posesją na działce wypoczynkowej. Nie mógł nawiązać z nimi kontaktu, a w garażu brakowało łódki wiosłowej. Wkrótce potem służby odnalazły łódkę, a także ciała mężczyzny i kobiety.

Przeczytaj więcej
Komentarze