18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znokautował protestujących

Najman krytykuje demonstracje. Zaatakował strajkujących rolników

Bartłomiej Ciepielewski
16.12.2020  09:20
Udany nokaut Marcina Najmana?
Udany nokaut Marcina Najmana? Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Weekendy w stolicy były ostatnio niezwykle gorące. W stolicy protestowali górale, przedsiębiorcy oraz rolnicy. Demonstracje nie spodobały się internetowemu celebrycie Marcinowi Najmanowi, który surowo ocenił antyrządową postawę.

Rolnicy od dłuższego czasu są całkowicie lekceważeni przez rząd Zjednoczonej Prawicy. Najpierw ugodziła w nich tak zwana piątka dla zwierząt. Teraz zmagają się z bardzo niskimi cenami żywności na skupach.

Protestujący chcąc zwrócić uwagę rządu na swoje kłopoty, podłożyli Jarosławowi Kaczyńskiemu świnię. W okolicach domu prezesa rozłożono zwłoki zwierzęcia wraz z jajami, kapustą i ziemniakami.

Marcin Najman zaatakował rolników

Do manifestacji rolników odniósł się były pięściarz i komentator TVP Info Marcin Najman. "El Testosteron" zaatakował na Instagramie protestujących, oskarżając ich o to, że nie są prawdziwymi rolnikami.

Prawdziwy rolnik dba o dobrostan zwierząt i nigdy nie zabiłby zwierzęcia, aby na proteście rzucić go jak kawałek rzeczy na ulice - napisał na swoim instagramowym profilu Marcin Najman.

Były zawodnik FAME MMA zablokował możliwość  komentowania wpisu, zostawiając jedynie dwa komentarze podzielające jego zdanie. Rolnicy jak na razie nie skomentowali sytuacji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej