18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro pojechał

Najman szydzi z premiera. "Facetom w średnim wieku rozum odbiera"

26.03.2021  12:30
Marcin Najman szydzi z Kazimierza Marcinkiewicza
Marcin Najman szydzi z Kazimierza Marcinkiewicza Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Kontrowersyjne doniesienia okazały się prawdą. Były premier Kazimierz Marcinkiewicz wyjdzie na ring podczas gali MMA Colins Charity Fight Night. Do sprawy odniósł się Marcin Najman, który wyśmiał plany byłego premiera.

Kazimierz Marcinkiewicz wrodzoną wolę walki i bojowe nastawienie planuje przenieść na ring. Ex-premier zaprezentuje swoje umiejętności podczas walki z Rafałem Colinsem.

62-letni wojownik zdecydował się na udział w imprezie, ze względu na charytatywny charakter gali. Dochód z Colins Charity Fight Night zostanie przekazany na pomoc rodzinom zmagającym się z trudną sytuacją materialną. W zeszłym roku fundacja rozdała potrzebującym ponad pół miliona złotych.

Marcin Najman wyśmiewa byłego premiera

Do planów Marcinkiewicza odniósł się ex-sportowiec, ekspert TVP Info oraz obrońca częstochowskich klasztorów Marcin Najman. "El Testosteronowi" nie spodobał się pomysł walki, więc w ostrych słowach zakpił z byłego premiera, zarzucając mu utratę rozumu.

Historia K. Marcinkiewicza, Z. Zamachowskiego i innych, pokazuje, że wielu facetom w średnim wieku rozum odbiera. Tracą zdolność obiektywnej oceny sytuacji. Kazimierz zapłacił za to ogromną cenę. Myślę, że debiut w mma, mówiąc najdelikatniej, nie pomoże. W każdym razie powodzenia panowie - skomentował Najman.

Marcin Najman ponad miesiąc temu zakończył swoją karierę, tradycyjnie przegrywając walkę, tym razem z taksówkarzem. Jak obiecuje były pięściarz, to zakończenie kariery, w porównaniu do poprzednich, ma być ostateczne. No, chyba że ktoś sporo zapłaci.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze