18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy powie chorobie wyp***?

Marta Lempart ma COVID-19

Wojciech Kozicki
16.12.2020  18:10
Marta Lempart ma COVID-19. Zakaziła Tuska?
Marta Lempart ma COVID-19. Zakaziła Tuska? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Czy jeśli powie się koronawirusowi „wypier***” to zniknie? Będzie to mogła sprawdzić Marta Lempart, bo jak ujawniły media, jest zakażona COVID-19. Czy zaraziła Donalda Tuska?

Marta Lempart jest zakażona koronawirusem – podaje nieoficjalnie TVP Info na Twitterze. Liderka Strajku Kobiet potwierdziła informację o zakażeniu w rozmowie z Onetem. Media przypominają jednak, że kilka dni temu spotkała się z Donaldem Tuskiem.

Marta Lempart ma COVID-19

Jak możemy przeczytać na radiozet.pl, Marta Lempart pozytywny wynik testu na obecność SARs-CoV-2 miała uzyskać 14 grudnia. Uspokaja swoich fanów, że czuje się dobrze i przypomina, że 13 grudnia nie uczestniczyła w manifestacji w Warszawie z powodu choroby.

Od Marty Lempart usłyszałem w Brukseli ważne słowa: że polskie kobiety nie ustąpią w walce o pełne prawa, o poszanowanie godności każdej osoby, o swobodę decydowania o własnym życiu, o wolność wyboru – pisał na Twitterze Tusk po spotkaniu z Lempart.

Lempart jest wierna swoim zasadom. Ma wolność wyboru… mogła przekazać Tuskowi wirusa jakiego tylko chciała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej