18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ministerstwo Zdrowia ujawnia!

Masowe zachorowania na wirusa w Polsce! Rząd ukrywa dramat?

Wojciech Kozicki
24.07.2020  10:47
Koronawirus atakuje. Rząd próbuje oszukać Polaków?
Koronawirus atakuje. Rząd próbuje oszukać Polaków? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Rząd PiS zapowiada triumfalnie złagodzenie obostrzeń i ogłasza, że epidemia jest pod kontrolą. Tymczasem koronawirus w Polsce naciera jak rozjuszony dzik z Wuhan. Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane i okazuje się, że kolejni Polacy masowo zarażają się COVID-19!

Epidemia koronawirusa w Polsce powraca. Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiada, że nadciąga druga fala zachorowań. Media ujawniły, że rząd przygotowuje się na korona-kataklizm i bardzo czarny scenariusz. Tymczasem SARS-CoV-2 już teraz uderza z brutalną siłą, a liczba chorych dramatycznie rośnie.

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce

Jak podało Ministerstwo Zdrowia 24 lipca, testy na koronawirusa potwierdziły 458 nowych przypadków. Zmarły kolejne 4 osoby. W sumie w Polsce zachorowało już 42038 osób, a walki z chorobą nie przeżyło aż 1655 pacjentów.

Sytuacja robi się dramatyczna. Sanepid ujawnił, że chore osoby na koronawirusa pojawiły się na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Szykuje się nowe ognisko COVID-19?

Mamy 458 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (184), małopolskiego (99), mazowieckiego (32), dolnośląskiego (29), łódzkiego (29), wielkopolskiego (13), kujawsko-pomorskiego (9), lubuskiego (9), pomorskiego (9), opolskiego (8),świętokrzyskiego (8), lubelskiego (7), podkarpackiego (7), warmińsko-mazurskiego (6), podlaskiego (5) i zachodniopomorskiego (4). Z przykrością informujemy o śmierci 4 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 81-K, 53-K Wschowa, 83-M Zielona Góra, 67-M Racibórz. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 42 038/1 655 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podaje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Zagłosuj

Czy Szumowski powinien podać się do dymisji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze