18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pociąg seksualny zwyciężył

Masturbował się w autobusie. Pasażerka nie wytrzymała

19.02.2020  14:47
Masturbował się w autobusie. Pasażerka nie wytrzymała
Masturbował się w autobusie. Pasażerka nie wytrzymała Fot: JACEK BORON/REPORTER

Kraków jest w szoku. W jednym z miejskich autobusów doszło do scen rodem z filmów porno, niestety, nie wszyscy pasażerowie mieli ochotę na igraszki. Skandal osiągnął monstrualne rozmiary. 

Kraków się z tego jeszcze przez dłuższy czas nie otrząśnie. Mieszkańcy miasta z całą pewnością mają teraz uzasadnione obawy przed korzystaniem z miejskich autobusów. Powodem takiego stanu rzeczy jest niewyobrażalna chuć jednego z pasażerów, którego inna podróżująca przyłapała na gorącym uczynku.

Podczas podróży autobusem miejskim w Krakowie, w biały dzień, pasażerowie przeżyli szok. Jeden z nich zaczął się rozbierać na tylnym siedzeniu pojazdu, a potem przystąpił do masturbacji. Całe zdarzenie miało miejsce konkretnie w autobusie linii 179 i jako pierwsze poinformowało o nim Radio Kraków. 

Kraków: Mężczyzna masturbował się w autobusie

Na paskudne zachowanie mężczyzny zareagowała jedna z pasażerek, która zgłosiła sprawę kierowcy pojazdu.

Pasażerka jechała na dosyć krótkim odcinku, ale na tym krótkim odcinku zauważyła, że rzeczywiście w tym autobusie, z tyłu na siedzeniu jest osoba, która jest rozebrana i która po prostu zachowuje się nieobyczajnie

- przekazał rzecznik MPK.

Kierowca o sprawie poinformował dyspozytornię ruchu, ale zanim ktoś zdążył zareagować, pasażer zdążył opuścić nie tylko spodnie, ale i autobus. O fakcie została poinformowana policja. Takie zachowanie w miejscu publicznym traktowane jest jako wykroczenie, które należy ścigać. 

Za chwilę nielegalnej przyjemności, pasażer może zapłacić nawet 1500 złotych albo trafić do aresztu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze