18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobry news od ministra

Niedzielski ujawnia kiedy zdejmiemy maseczki

Wojciech Kozicki
16.04.2021  09:00
Niedzielski zapowiada koniec maseczek i spadek liczby zakażeń
Niedzielski zapowiada koniec maseczek i spadek liczby zakażeń Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Macie dość maseczek? Minister zdrowia Adam Niedzielski ma dla was dobre wiadomości. Szef resortu zdrowia rozhulał się na Twitterze i ujawnił, że być może odsłonimy twarze już w wakacje. Jest jednak jeden warunek…

Kiedy koniec maseczek? Takie pytanie otrzymał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski i pokusił się o dość optymistyczną odpowiedź. Internautka zasugerowała, by w wakacje maseczki były obowiązkowe jedynie na zewnątrz, gdy nie jesteśmy w stanie utrzymać dystansu od innych osób.  Niedzielski odpisał, że „pójdziemy w tę stronę przy mniejszej liczbie zachorowań”.

Niedzielski zapowiada koniec maseczek i spadek liczby zakażeń

To nie koniec dobrych wiadomości od ministra Niedzielskiego. W piątek 16 kwietnia w godzinach porannych poinformował, że możemy spodziewać się znaczącego spadku liczby zakażeń.

Dzisiaj powinien być pod kątem wyników bardziej optymistyczny dzień. Będziemy mieli do czynienia dzisiaj z dużymi spadkami, rzędu nawet 10 tys. w stosunku do poprzedniego tygodnia, mimo wielu wykonanych badań – ujawnił minister Niedzielski.

Czy można ufać zapowiedziom ministra zdrowia? Jeszcze kilka dni temu ostrzegał, że koronawirus zostanie z nami na zawsze. To i tak mały pikuś przy odlocie Mateusza Morawieckiego, który kilka tygodni temu ogłosił, że zaczynamy wychodzić z pandemii i chwalił się jak uratował polskie firmy przed kryzysem

Czytaj także
Przeczytaj więcej