18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicza paczka!

Zamach w Ministerstwie Sprawiedliwości?

Wojciech Kozicki
25.01.2021  18:26
Ministerstwo Sprawiedliwości i tajemnicza paczka. Co w niej jest?
Ministerstwo Sprawiedliwości i tajemnicza paczka. Co w niej jest? Fot: Planeta.pl

Ministerstwo Sprawiedliwości i tajemnicza paczka. Czy ktoś zrobił sobie głupi żart, czy może to próba zamachu? Na miejscu działają służby, a jak na razie budynek nie został ewakuowany.

Ministerstwo Sprawiedliwości w niebezpieczeństwie? Media podają, że  w poniedziałek do gmachu resortu w Warszawie dotarła paczka nieznanego pochodzenia. Na miejscu pracują funkcjonariusze działu chemicznego straży pożarnej.

Dziwna paczka w Ministerstwie Sprawiedliwości - nowe informacje

Nie podano jeszcze, czy był to jedynie głupi żart, błąd, czy może jednak próba zamachu. Wiadomo jedynie, że straż pożarna otrzymała zgłoszenie ok. godziny 16:00. Aktualnie badana jest zawartość paczki, a także zabezpieczono pokój, w którym się znajduje. Potwierdzono, że budynek nie został ewakuowany.

Odizolowaliśmy jedynie cztery osoby, będące w pokoju, do którego dotarła paczka. Czekamy na wyniki pracy specjalistów z wydziału chemicznego – oświadczył Michał Skrzypa z warszawskiej straży pożarnej.

Czy Ministerstwo Sprawiedliwości mogłoby paść ofiarą zamachu? Przypominamy, że niedawno szaleniec w Warszawie próbował przeprowadzić zamach samobójczy i dokonać masakry policjantów. Trzymamy kciuki, aby paczka w resorcie okazała się jedynie głupim żartem lub tylko błędnie dostarczoną przesyłką.

Czytaj także
Przeczytaj więcej