18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus w Polsce - nowi chorzy, zero zgonów!

Wojciech Kozicki
25.05.2020  10:45
Nowe dane na temat zgonów na koronawirusa w Polsce - liczba ofiar nie wzrosła
Nowe dane na temat zgonów na koronawirusa w Polsce - liczba ofiar nie wzrosła Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nadal nie odpuszcza, Ministerstwo Zdrowia wciąż podaje, że testy wykrywają nowe przypadki zakażeń i są kolejne ofiary śmiertelne. Jednak dzisiaj mamy DOBRE WIADOMOŚCI!

Epidemia koronawirusa trwa, a minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosił dzisiaj przełom i koniec maseczek. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane dotyczące liczby zgonów na COVID-19 w Polsce.

Testy na koronawirusa wykazały, że nowych przypadków jest TYLKO 148. Co ważne, w ciągu ostatniej doby nie odnotowano jednak żadnego zgonu z powodu choroby z Wuhan. Nie zapominajmy jednak, że od początku epidemii, w Polsce zachorowało już 21 440 osób i zmarło 996 z nich. Mamy nadzieję, że liczba ofiar już nie wzrośnie!

Szumowski ostrzega, by nie popadać w euforię. Zapowiedział, że nadciąga druga fala zachorowań na koronawirusa i podał nawet termin, kiedy zacznie się masakra.

Ostatniej doby nie ma zgłoszonego przypadku zgonu z powodu COVID-19. Mamy 148 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (89), wielkopolskiego (18), dolnośląskiego (15), lubelskiego (10), świętokrzyskiego (4), opolskiego (4), pomorskiego (3), podlaskiego (3), lubuskiego (1), zachodniopomorskiego (1). Ze względu na 34 zdublowane przypadki zakażeń przez WSSE Poznań - odejmujemy je z wykazu woj. wielkopolskiego. Liczba zakażonych koronawirusem: 21 440/996 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – podaje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze