18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zrobiło się czerwono

Woda w Mławie zmieniła się w wino. To cud, czy już apokalipsa?

27.11.2019  15:46
Woda w Mławie zmieniła się w wino. To cud, czy już apokalipsa?
Woda w Mławie zmieniła się w wino. To cud, czy już apokalipsa? Fot: Shutterstock

Szokujące doniesienia z Mławy. Woda w jednym z kanałów przybrała tam czerwony kolor i wygląda jak wino. Nikt nie wie, jak to się stało i kto za tym stoi.

Co stało się 27 listopada w Mławie? Nie do końca wiadomo. Wiadomo, że woda w jednym z akwenów przybrała czerwoną barwę. Ale to nie wszystko. Zrobiła się gorąca, a nad powierzchnią zaczęły się unosić opary.

Jak donosi "Codziennik Mławski", dziwaczne zdarzenie zaobserwowano pod wiaduktem na Wólce. Gdy tylko, zaraz po godzinie 14, świadkowie odkryli krwistą ciecz, zawiadomili służby. Są już wstępne, choć bardzo enigmatyczne ustalenia w sprawie.

Nie pierwszy taki cud

W Mławie najprawdopodobniej doszło do nielegalnego zrzutu ścieków do zbiornika. Co szokujące - już wcześniej w ciągu ostatniego roku, miały występować podobne incydenty. Dopiero teraz jednak ktoś się sprawą zainteresował.

Kto zamienił wodę w wino, albo raczej akwen w zbiornik potencjalnie niebezpiecznej, krwistej cieczy? Tego służby jeszcze nie wiedzą. Mają jednak nadzieję, że sprawę w końcu uda się wyjaśnić, a i winny incydentu szybko się odnajdzie.

Przeczytaj więcej
Komentarze