18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróżbita Mateusz

Morawiecki ujawnił przepowiednie na 2021 rok

Wojciech Kozicki
24.12.2020  08:19
Wróżbita Morawiecki przepowiada przyszłość Polski. Jaki będzie 2021 rok?
Wróżbita Morawiecki przepowiada przyszłość Polski. Jaki będzie 2021 rok? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, wróżbita Maciej, Baba Wanga… do grona osób, które serwują przepowiednie i proroctwa dołączył właśnie Mateusz Morawiecki. Jaki będzie rok 2021? Premier wie co czeka Polskę. Co oznacza mistyczna litera K w jego proroctwie?

Przepowiednia na 2021 rok? Mateusz Morawiecki zna przyszłość Polski i przedstawił ją niczym Nostradamus. W wywiadzie dla Rzeczpospolitej zapowiedział, że nasz kraj czeka „złota dekada”, a do tego „nadchodzi czas na nowy ład”, ponieważ wchodzimy w czas przebudowy świata… i to najgłębszej przebudowy nawet od 80 lat.

Morawiecki i przepowiednie na 2021 rok - horoskop premiera

Morawiecki spojrzał w przyszłość i ujawnił, że „architektura społeczna i gospodarcza będą ulegały głębokim zmianom”. Zasugerował, by już teraz myśleć jak świat będzie wyglądał za  5-10 lat i przygotować procesy legislacyjne i inwestycje dostosowane do nowego świata. Trzeba już teraz przygotować Polskę na nowy lepszy świat. W tym celu musimy „zasypać deficyt kapitału, który ciążył nam przez wieki”, a teraz „każdą złotówkę trzeba liczyć podwójnie”.

Ekonomiści, którzy jeszcze w kwietniu–maju zastanawiali się, czy będziemy mieli do czynienia z V-kształtnym, U-kształtnym, W-kształtnym czy L-kształtnym odbiciem, gremialnie się mylili. Odbicie po koronawirusie przyjmie kształt litery K. To dlatego, że niektóre branże znakomicie rosną nawet mimo epidemii, a może nawet na skutek epidemii, a inne są bardzo mocno poturbowane – przepowiada przyszłość Morawiecki. (RP.pl)

Czy ta mistyczna litera K może oznaczać Kaczyńskiego? Świat magii i ezoteryki jest bardzo tajemniczy.

Morawiecki zapowiedział również, że w najbliższych kwartałach nastąpią głębokie zmiany w sądownictwie, a system wymiaru sprawiedliwości zostanie usprawniony. Do tego Orlen może przejąć kolejne spółki.

Może tak się wydarzyć. To pytanie do rad nadzorczych i zarządów spółek, ale zarówno w sektorze energetycznym, jak i w sektorze finansowym może dojść do konsolidacji – wróży Morawiecki, (RP.pl)

Wróżbita Mateusz został również zapytany, czy Jarosław Kaczyński w wieku 75 lat odejdzie na emeryturę. Odpowiedział enigmatycznie, iż ma nadzieję, że to tylko żart...

Czytaj także