18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie epidemia w Polsce?

Chory uciekł ze szpitala. Twierdził, że ma koronawirusa

Wojciech Kozicki
11.03.2020  09:59
Koronawirus w Polsce - nowe informacje i afera w Zakopanem
Koronawirus w Polsce - nowe informacje i afera w Zakopanem Fot: PAWE?L RELIKOWSKI / POLSKAPRESS/East News

Koronawirus w Polsce atakuje, a służby apelują o logikę, zdrowy rozsądek i zachowanie środków ostrożności. Niestety, liczba przypadków nadal rośnie, a niektórzy zachowują się jak nieodpowiedzialni wariaci. W Zakopanem ze szpitala uciekł pacjent, który mógł być nosicielem COVID-19!

Koronawirus w Polsce to lada moment będzie epidemia nie do powstrzymania. Niektórzy Polacy aż proszą się o dramat! Kilka dni temu w jednym z polskich szpitalu z izolatki uciekł pacjent podejrzany o koronawirusa. Czy to będzie czarna seria? Odnotowano kolejny taki przypadek!

W poniedziałek w szpitalu w Zakopanem na oddziale ratunkowym pojawił się pijany pacjent, który podejrzewał u siebie COVID-19. Wyznał, że w sobotę pił alkohol z grupą Portorykańczyków i miał objawy SARS-CoV-2.

9 marca ok. godz. 18 mężczyzna przyszedł do szpitala na Kamieńcu. Powiedział, że pił alkohol z obcokrajowcami, źle się czuje i jest zarażony koronawirusem - podaje "Tygodnik Podhalański"

Rozpoczęto badania, by stwierdzić, czy to kolejny przypadek koronawirusa w Polsce. Niestety, zanim uzyskano wyniki badań, 41-latek uciekł ze szpitala. Jak podają media, został złapany przez policję i objęto go nadzorem sanitarnym. Ustalono także kto miał z nim kontakt w ciągu ostatnich kilku dni i poinstruowano te osoby co mają robić, gdy zaobserwują u siebie objawy koronawirusa.

Dyrekcja szpitala im. Chałubińskiego w Zakopanem poinformowała, że na wszelki wypadek zdezynfekowano wszystkie pomieszczenia, w których przebywał uciekinier z koronawirusem.

Objawy koronawirusa:

  • gorączka
  • kaszel
  • duszność
  • ból mięśni
  • splątanie
  • ból głowy
  • ból gardła
Czytaj także
Przeczytaj więcej