18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna zmiana

Można robić WIELKIE WESELA. Żegnamy pandemię?

02.06.2021  12:32
Wesela do 150 osób w Polsce
Wesela do 150 osób w Polsce Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Wielkie wesela dozwolone w Polsce! Wygląda na to, że rządzący faktycznie pożegnali już pandemię koronawirusa ostatecznie i nieodwołalnie. Na takie informacje czekało mnóstwo par młodych i gości weselnych.

Dziś na konferencji prasowej zwołanej przez ministra zdrowia - pojawiło się mnóstwo dobrych wiadomości. Polacy mogą odetchnąć z ulgą - każdego dnia znoszone są kolejne obostrzenia, które aktualnie uprzykrzają nam życie. 

Wielkie wesela dozwolone w Polsce

Co najważniejsze dla osób zakochanych i planujących wspólną drogę życia - znoszone są również obostrzenia dotyczące przyjęć weselnych. Od 6 czerwca do odwołania można organizować wesela i imprezy do 150 osób - oznacza to więc gigantyczne przyjęcia, bez żadnych wielkich ograniczeń. 

Tym bardziej że do limitu osób nie są wliczani ci, którzy mają za sobą dwie dawki szczepienia na Covid-19 (lub jedną dawkę preparatu Johnson&Johnson). Aktualnie w Polsce zaszczepionych jest ponad 20 mln ludzi - oznacza to, że większość rodzin będzie mogła z weselami zaszaleć.

Branża ślubna od 2020 roku ledwo wiąże koniec z końcem - z krótką przerwą w ubiegłe lato - wciąż wiele par zmagało się z dramatem odwołania ich uroczystości. Najważniejszy dzień w życiu upływał pod znakiem anulowanych planów i wielkiego strachu.

Być może już niedługo faktycznie ogłoszony oficjalnie zostanie koniec pandemii i wszyscy wrócimy do naszego dawnego życia? Dokładnie tego sobie teraz życzymy.

Czytaj także