18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zło nadciąga

Mroczna wizja Jackowskiego. Nadejdzie coś gorszego od pandemii

29.01.2021  13:26
Jackowski wróży nadejście zła
Jackowski wróży nadejście zła Fot: Michal Wozniak/East News

Po ostatnim roku wydawałoby się, że gorzej być nie może. Krzysztof Jackowski ostrzega, że pandemia to kaszka z mleczkiem w porównaniu do tego, co nas jeszcze spotka.

Nasz polski Nostradamus podzielił się kolejnymi przepowiedniami na bieżący rok. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego pandemia to początek czegoś gorszego. Globalny kryzys zawładnie całym światem, a Polacy ledwo będą wiązać koniec z końcem.

Jasnowidz przestrzega, że ostatnim normalnym rokiem był rok 2019. Normalność już nigdy nie powróci, a ludzie będą musieli się przyzwyczaić do nowej, gorszej rzeczywistości. Jakby tego było mało, słynny wróżbita przytoczył cytat z orwellowskiego "1984", podkreślając, że za 3 lata może nastąpić koniec!

Zahamować to może jedynie sprzeciw państwa, a nie grupa ludzi. Ja Wam powiem, co będzie, nie denerwujcie się, to moja konsekwencja - straszy Jackowski.

Wróżbita wspomniał także o konflikcie, przed którym ludzie na całym świecie "będą bali się oddychać".

Krzysztof Jackowski zapowiada koniec PiS

Według wizji Jackowskiego do wielkich zmian dojdzie także w polskim rządzie. Jarosław Kaczyński odda władzę, ale nowe wybory nie zostaną zorganizowane i nie będzie to bynajmniej zasługa Jacka Sasina.

Powstanie jakaś grupa rządząca, nawet nie zastępczy rząd, ale to będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów, być może przez pandemię, nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy - poinformował wróżbita.

Polski Nostradamus od kilku miesięcy przestrzega Polaków przed katastrofą. Powinniśmy przygotować się na najgorsze?

Czytaj także
Przeczytaj więcej