18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Módlcie się o miłość

Msze święte dla singli to nowa moda. Przebiją Tindera?

18.11.2019  20:53
Msze święte dla singli to nowa moda. Przebiją Tindera?
Msze święte dla singli to nowa moda. Przebiją Tindera? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Msze święte dla singli to najnowszy krzyk kościelnej mody. Myślicie, że młodzież modląca się o dobrego męża lub żonę ma szansę popularnością przebić Tindera?

Podczas gdy wiele osób szuka potencjalnego partnera na Tinderze, wierząca młodzież organizuje zupełnie inne aktywności, które mają doprowadzić do poznania przyszłego męża lub żony.

Msze święte dla singli to hit

Msze święte dla singli stają się coraz bardziej popularne. W czasie ich trwania, uczestnicy modlą się o zesłanie prawdziwej miłości, a po zakończeniu udają się do kawiarni, żeby sprawdzić, czy Opatrzność zadziałała błyskawicznie.

Przebieg takiej mszy nie różni się zbytnio od innych nabożeństw. Wyzwaniem może być tylko skoncentrowanie się na modlitwie, zamiast na przystojnym katoliku z ławki obok lub pięknej katoliczce z ławki przed nami.

Wiele osób wierzących twierdzi, że ta metoda skutecznie doprowadziła ich do znalezienia właściwej osoby, a co za tym idzie - założenia rodziny i posiadania potomków. 

Myślicie, że msze święte dla singli mają szansę zrewolucjonizować współczesne randkowanie? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej