18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Nagi 40-latek biegał po centrum miasta. Chciał pokazać klejnoty

12.07.2021  15:13
Nagi 40-latek biegał po Warszawie
Nagi 40-latek biegał po Warszawie Fot: Strazmiejska.waw.pl

Część warszawiaków z pewnością chciałaby wymazać z pamięci widoki, które towarzyszyły im podczas sobotniego spaceru obok Pałacu Kultury. Przed oczami przechodniów nagle pojawiły się dwa gołe pośladki, a nawet nieco więcej. Gołego Białorusina próbowali schwytać strażnicy miejscy, lecz sprawa nie była prosta.

Lejący się żar z nieba sprawia, że przed wyjściem z domu każdy długo rozważa co ubrać żeby się nie zagotować. Dylemat ten w dość prosty sposób rozwiązał 40-letni Białorusin, który na spacer po stolicy wybrał się w "stroju Adama".

Nagi Białorusin biegał po Warszawie

Chwilę po godzinie 8 rano osoby spacerujące nieopodal Pałacu Kultury i Nauki mogły dostrzec biegającego mężczyznę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że był całkiem nagi. Wkrótce na miejsce dotarła straż miejska, lecz golas nie zrezygnował ze sprintu, co znacząco utrudniało funkcjonariuszom przeprowadzenie interwencji.

Gdy mężczyzna dostrzegł funkcjonariuszy, zaczął uciekać w stronę domów towarowych. Po chwili zatrzymał się i na migi pokazał funkcjonariuszom, że jeśli do niego podejdą, to rozbije sobie głowę o betonowy słupek - relacjonował strażnik miejski Jerzy Jabraszko.

Strażnicy próbowali uspokoić 40-latka, lecz ten jak na złość kontynuował ucieczkę po mieście. Po kilku minutach sytuacja stała się bardzo niebezpieczna, gdyż mężczyzna wbiegł na ulicę Marszałkowską, wprost pod jadące auta.

Po próbach negocjacji funkcjonariusze wstrzymali ruch i obezwładnili nagiego biegacza. 40-letni sprinter został przetransportowany do szpitala.

Czytaj także
Przeczytaj więcej