18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nagła śmierć 35-letniego prokuratora. Osierocił dwóch synków

10.12.2021  19:28
Grójec: Nagła śmierć 35-letniego prokuratora
Grójec: Nagła śmierć 35-letniego prokuratora Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Tragedia w Grójcu! Nagle i niespodziewanie zmarł 35-letni prokurator, który osierocił dwóch synków. Mateusz Krzyżanowski pozostawił pogrążoną w żalu i niedowierzaniu rodzinę.

Mateusz Krzyżanowski miał 35 lat i był znanym w Grójcu prokuratorem. Jak podaje portal echodnia.eu, mężczyzna zmarł nagle i niespodziewanie. Rodzina nie może pogodzić się z tą tragedią.

Grójec: Niespodziewana śmierć prokuratora

Prokurator Mateusz Krzyżanowski zmarł 1 grudnia 2021 roku. Prawnik zostawił na świecie żonę Martynę oraz dwóch małych jeszcze synków - Ksawerego i Oskara. 35-latek zmarł nagle z przyczyn zdrowotnych.

Choroba pojawiła się u niego znikąd, krótko chorował i odszedł

- powiedziała prokurator Agnieszka Borkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu, cytowana przez echodnia.eu.

Dla nas wszystkich, pracowników prokuratury było to przede wszystkim bardzo duże zaskoczenie. Przyjęliśmy tę wiadomość z dużym smutkiem i wielkim żalem

- dodała Borkowska.

Wszyscy wspominają zmarłego Mateusza Krzyżanowskiego jako pozytywnego człowieka i szanowanego prokuratora. 35-latek cieszył się niezwykłą sympatią wśród współpracowników. 

Pogrzeb mężczyzny odbył się 6 grudnia 2021 roku w Radomiu. W internecie ruszyła już zbiórka na rzecz rodziny zmarłego prokuratora. Podczas pogrzebu nie zabrakło szczerych łez smutku i żalu.

Czytaj także