18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pyszne, a tanie

Najtańsze pączki na Tłusty Czwartek. Wiemy, gdzie je kupić

08.02.2021  15:53
Najtańsze pączki na Tłusty Czwartek
Najtańsze pączki na Tłusty Czwartek Fot: Marek BAZAK/East News

Tłusty Czwartek to jedno z ulubionych świąt Polaków. Tego dnia każdy ma ochotę na pysznego pączusia, ale nie każdy chce na niego wydawać krocie. Podpowiadamy, w jakich miejscach się najecie, a przy tym nie spłuczecie. 

Tłusty Czwartek to dzień, w którym bez limitu mamy ochotę na pączki. Nie każdy jednak chce wydać na nie krocie. Jeśli więc nie interesują Was niesamowicie drogie pączki od Magdy Gessler, to wiemy, gdzie możemy kupić najtańsze smakołyki.

Pączki w Tłusty Czwartek "atakują nas" z każdej wystawy. We wszystkich cukierniach i super marketach można się wyposażyć w pyszną przekąskę. Podpowiadamy, w których miejscach nie przepłacicie za ów słynny słodycz.

Najtańsze pączki na Tłusty Czwartek

Jeśli interesują Was pączki, które kosztują mniej niż złotówkę, to najlepiej zrobicie, udając się do popularnych supermarketów. W takich sklepach, jak Biedronka, Auchan, Lidl czy Tesco - za pączka zapłacić można między 39 a 69 groszy.

Decydując się na pączki z takich miejsc, musimy pamiętać, że nie należy spodziewać się wielkiej lub wybitnej jakości. W supermarketach przed Tłustym Czwartkiem pączki są produkowane na skale wręcz masową.

Jeśli macie ochotę na lepszy wypiek, to proponujemy odwiedzić cukiernie. Dla przykładu w lokalu A.Blikle zapłacimy ok. 3,20 zł za sztukę. Wypieki z tego miejsca cieszą się świetną opinią. Inne cukiernie depczą konkurencji po piętach. 

Macie już swoje typy najpyszniejszych pączków na Tłusty Czwartek?

logo Tu się dzieje