18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jazda na Maxa!

Nakaz aresztowania Szumowskiego! Prezydent zdecydował!

Wojciech Kozicki
15.09.2020  20:32
Szumowski zostanie aresztowany? Tego chce prezydent Kolonko
Szumowski zostanie aresztowany? Tego chce prezydent Kolonko Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Mariusz Max Kolonko oszalał? Start w wyborach prezydenckich mu nie wyszedł, ponieważ jego partia #R Revolution nie zabrała wymaganej liczby podpisów. Legendarny korespondent jednak się nie poddał. Mówi jak jest, a właściwie jak mu się wydaje, że jest.  Brnie w politykę jak dzik w szkodę, a na jego celowniku znalazł się były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Chce go aresztować.

Mariusz Max Kolonko ma prosty pomysł na politykę. To nic, że Polacy nie chcą go na prezydenta. Najważniejsze, że on chce być ich przywódcą. Sam ogłosił się więc prezydentem Polski na YouTube i zostanie nim podobno do czasu przeprowadzenia uczciwych wyborów. Skoro już ma władzę, zaczyna ostro działać. Na początek zamierza aresztować Łukasza Szumowskiego.

Prezydent Kolonko i aresztowanie Szumowskiego

Afera z maseczkami i respiratorami, straty gospodarcze z powodu lockdownu… czy Szumowski za to odpowie? Kolonko ma go już na celowniku.

„Prezydent” Kolonko za pomocą mediów społecznościowych wydał nakaz aresztowania byłego ministra zdrowia z powodu „zaniedbania, nadużycia i niegospodarności w prowadzeniu wydatków Ministerstwa Zdrowia III RP związanych z przetargami na zakupy przedmiotów mających za zadanie chronić zdrowie polskich obywateli w okresie pandemii koronawirusa. w tym m.in. sprzętu medycznego, testów i innych środków ochrony na terenie Stanu Polska”. Oskarżył go również narażenie Skarbu Państwa na miliardowe straty.

"Prezydent" Kolonko zobowiązał ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro do "zamrożenie kont bankowych i aktywów finansowych b. ministra oraz osób fizycznych i prawnych i innych podmiotów, które otrzymały w przedmiotowym okresie fundusze Skarbu Państwa, na środki mające chronić zdrowie polskich obywateli w okresie pandemii COVID-19 do czasu sporządzenia szczegółowego bilansu strat, jakie poniósł Skarb Państwa w wyniku niegospodarności Min. Zdrowia środkami publicznymi".

Nakaz aresztowania został wydany na podstawie Proklamacji 4 lipca 2020. Co więcej, Kolonko zapowiada, że wraz ze swoimi zwolennikami "przyjdą ratować Polskę". Czyli najgorsze jeszcze przed nami...