18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezłe jaja

Narysował genitalia na czole Dudy. Skazano go na pół roku

22.12.2020  17:48
Rozbójnik został skazany
Rozbójnik został skazany Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Zapadł wyrok w sprawie Bartosza Ś., który podczas kampanii prezydenckiej dorysował na plakacie Andrzeja Dudy męskie genitalia. Mężczyzna został skazany na pół roku prac społecznych.

Do znieważenia prezydenta doszło 19 lipca bieżącego roku. 48-letni Bartosz Ś. będąc pod wpływem alkoholu, postanowił dopisać na prezydenckich plakatach słowa "5 lat wstydu". Dodatkowo na czole Andrzeja Dudy pojawiły się męskie genitalia.

Mężczyźnie groziło do 3 lat pozbawienia wolności. Po decyzji sądu udało się karę znacznie złagodzić, skazując Bartosza Ś. na pół roku ograniczenia wolności. Będzie on zobowiązany do wykonywania prac społecznych przez okres 6 miesięcy.

Mężczyzna wyraził skruchę za namalowanie genitaliów

Skazany mężczyzna przyznał, że gdyby schylił się troszkę niżej i namalował genitalia na czole Rafała Trzaskowskiego, nic by się nie stało. Bartosz Ś. wyraził skruchę i dodał, że jest załamany swoim postępowaniem.

Swoje zniesmaczenie prezydenturą Andrzeja Dudy wyraziłem w sposób wulgarny. Zwykle jestem apolityczny i nie jestem w grupie antyprezydenckiej. To był czas po bardzo wątpliwym ułaskawieniu przez pana  prezydenta mężczyzny, który znęcał się nad rodziną, więc wszystko się we mnie skumulowało - oświadczył mężczyzna.

Na dodatkowe okoliczności łagodzące wpłynęła niekaralność mężczyzny. Za genitalia na prezydenckim czole można słono zapłacić.

Czytaj także
Przeczytaj więcej