18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"To grube przegięcie"

Nergal o "Nic się nie stało": "Wyciągnę konsekwencje"

Kamil Kacperski
21.05.2020  11:16
Nergal o "Nic się nie stało": "Wyciągnę konsekwencje"
Nergal o "Nic się nie stało": "Wyciągnę konsekwencje" Fot: Gonzales Photo/Nikolaj Bransholm/Photoshot/East News

Wokalista i gitarzysta Behemotha został jednym z "antybohaterów" filmu "Nic się nie stało", którego emisja odbyła się 20 maja na TVP1. Ten opowiadał o "pedofilii w świecie celebrytów", a muzykowi nie spodobało się powiązanie go z produkcją.

Darski jest w Polsce postacią kontrowersyjną z wielu względów. Jego antykościelne poglądy, czy promowanie wolności w każdym aspekcie życia wielu osobom się nie podoba. Sylwester Latkowski najprawdopodobniej właśnie dlatego wykorzystał wizerunek muzyka w swoim najnowszym filmie "Nic się nie stało". Ten według zapowiedzi miał zapowiadać o "pedofilii w świecie celebrytów".

Nergal o "Nic się nie stało": wyciągnę konsekwencje

Nergal skomentował na Instagramie całą sprawę, mocno krytykując użycie jego wizerunku w produkcji Latkowskiego. Lider Behemotha zapowiedział również, że "wyciągnie konsekwencje" z próby zamieszania go w aferę kryminalną:

Jak się dowiedziałem, pewien „reżyser” uznał, że należy wplątać mnie w aferę kryminalną w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje.

Lider Behemotha nie jest pierwszą osobą pokazaną w filmie, której nie spodobało się wykorzystanie wizerunku na potrzeby "Nic się nie stało". Do sprawy odnieśli się już m.in. Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, czy Radosław Majdan.