18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Nie żyje 18-latek zakażony koronawirusem. Najmłodsza ofiara w Polsce

24.04.2020  18:06
Nie żyje 18-latek zakażony koronawirusem. Najmłodsza ofiara w Polsce
Nie żyje 18-latek zakażony koronawirusem. Najmłodsza ofiara w Polsce Fot: Shutterstock

Koronawirus ponownie zebrał śmiertelnie żniwo wśród Polaków. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dramatyczną informację - wśród zmarłych jest 18-latek.

Koronawirus jest patogenem strasznym i zdradliwym. Dziś w Polsce zebrał koszmarne, śmiertelne żniwo. Wśród zgonów z powodu COVID-19 w naszym kraju, jeden wstrząsa nami wszystkimi dogłębnie.

Koronawirus i najmłodsza ofiara w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 18-letniego chłopca. To COVID-19 zabrał jego życie. Nastolatek pochodził z Kędzierzyna Koźle, ale z uwagi na dobro jego najbliższych, na temat zmarłego nie podano żadnych dodatkowych informacji.

Wygląda na to, że 18-latek jest aktualnie najmłodszą ofiarą pandemii w naszym kraju. Do tej pory umierali głównie ludzie w podeszłym wieku. Niestety, ten przypadek potwierdza, że nikt nie może czuć się bezpieczny.

Polska zbliża się też do drastycznej granicy 11 tys. zachorowań, a doniesienia ozdrowieńców dotyczące niezbędnej pomocy w naszym kraju - nie napawają nas optymizmem.  Pozostaje nam żywić nadzieję, że pandemia wkrótce sama się skończy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze