18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Nie żyje 24-letni piłkarz. Świat sportu w rozpaczy

04.01.2022  14:44
Nie żyje 24-letni piłkarz. Miał przed sobą całe życie.
Nie żyje 24-letni piłkarz. Miał przed sobą całe życie. Fot: New Africa/Shutterstock

Świat sportu pogrążył się w wielkim smutku, żalu i rozpaczy. Nie żyje 24-letni piłkarz, który miał przed sobą całą drogę i karierę zawodową. Jak pogodzić się z takim ciosem?

Nie żyje Michał Krowiak, zawodnik Ekoballu Stali Sanok. W chwili śmierci miał zaledwie 24 lata. Smutne informacje o odejściu piłkarza przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiciele klubu.

Nie żyje 24-letni piłkarz

Do publicznej wiadomości nie zostały podane przyczyny śmierci Michała Krowiaka. Złamane serca jego rodziny, znajomych i osób, które czekały na rozwój talentu chłopaka, nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Nikt nie może uwierzyć, że już nie przyjdziesz na żaden mecz, nie zagrasz, nie pokibicujesz. Nie zapytasz z uśmiechem i radością na twarzy "Co tam słychać dobrego?" - bo tak zawsze pytałeś. Nie uściśniesz dłoni - tak "po męsku" - mocno, szczerze. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci

- przekazała drużyna 24-latka we wzruszającym wpisie.

Michał Krowiak był jednym z polskich zawodników piłkarskich. Urodził się w 1997 roku. Swoją karierę sportową rozpoczynał od gry jako młodzik w drużynie Ekoball Stal Sanok. Przez całe życie grał w barwach sanockiej drużyny. W ostatnich latach był jednym z zawodników drużyny seniorskiej.

Mógł zdziałać tak wiele, że te niezrealizowane możliwości więzną nam głos w gardle. Ceremonia pogrzebowa zawodnika odbędzie się 4 stycznia 2022 roku w Kościele Najświętszego Pana Jezusa przy ul. Lipińskiego w Sanoku. Z całego serca współczujemy wszystkim jego najbliższym.