18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Nie żyje 25-letni piłkarz. Straszliwy wypadek

23.06.2021  16:59
Nie żyje 25-letni piłkarz
Nie żyje 25-letni piłkarz Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje 25-letni piłkarz, który został przygnieciony przez ciężarówkę. Mimo natychmiastowej pomocy medycznej nie udało się uratować mu życia. Nic nie jest w stanie opisać dramatu, który przeżywają teraz najbliżsi zmarłego.

O tym strasznym wypadku informowaliśmy już wcześniej. W Czerwieńsku leżącym w powiecie zielonogórskim 25-letni mężczyzna zginął przygnieciony ciężarem cofającej ciężarówki. Tragedia wydarzyła się na terenie jeden z firm w tym mieście.

25-letni piłkarz zginął w tragicznych okolicznościach

Na miejsce udała się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe - niestety, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Za kierownicą cofającego samochodu siedział 46-latek, wiadomo już, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.

25-letni mężczyzna został przygnieciony przez cofającą ciężarówkę. Młody człowiek zmarł

– poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

W wyniku potrącenia młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Był długo reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Na miejscu trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Czynności nadzoruje prokurator

– przekazała policjantka.

Jak się okazuje, zmarłym jest 25-letni Mateusz Gostyński. Młody mężczyzna grał w klubie Piast Czerwieńsk. Jego znajomi sportowcy jeszcze w sobotę świętowali awans swojego klubu - teraz żegnają przyjaciela.

Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że dziś we wtorek 22 czerwca zmarł tragicznie nasz zawodnik Mateusz Gostyński. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Kolegom składają piłkarze, trenerzy oraz zarząd K.S. Piast Inex Czerwieńsk... Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci Mati

- czytamy we wpisie opublikowanym na Facebooku.

logo Tu się dzieje