18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje 30-letni lekarz. Nagła śmierć medyka

29.11.2021  11:51
Nie żyje Kacper Gajda
Nie żyje Kacper Gajda Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Nie żyje Kacper Gajda, 30-letni lekarz, który zmarł nagle 7 listopada tego roku. Jego śmierć wszystkimi dogłębnie wstrząsnęła. Tragedie z udziałem tak młodych osób nie zdarzają się często.

Lekarz Kacper Gajda zmarł 7 listopada tego roku w wieku zaledwie 30 lat. Mężczyzna był Sekretarzem Regionu Mazowieckiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, rezydentem psychiatrii, działaczem społeczno-związkowym.

Nie żyje 30-letni lekarz, Kacper Gajda

W październiku Kacper Gajda poinformował, że ze względu na jego stan zdrowia placówka Dreamed wstrzymuje działalność. Niestety, ta historia nie zakończyła się dobrze i niedługo później poinformowano o śmierci medyka. W sobotę odbył się jego pogrzeb.

Z ogromnym żalem żegnamy Kacpra Gajdę, Sekretarza Regionu Mazowieckiego OZZL. Pasjonata psychiatrii, otwartego na wyzwania i problemy ludzi chorych i potrzebujących, zaangażowanego w tworzenie nowoczesnego systemu ochrony zdrowia, dbającego nie tylko o pacjenta, ale także o każdego medyka w Polsce. Zawsze życzliwego i pełnego pogody ducha. Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia

- napisano na profilu OZZL Mazowsze.

Niestety, przyczyna zgonu 30-letniego medyka nie została ujawniona. Na jego pogrzebie pojawiły się tłumy osób i niezliczone ilości wieńców, symbolizujące ostatnie pożegnanie.

Kacper Gajda pochodził z Nałęczowa. Studia lekarskie rozpoczął w 2010 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, po trzech latach przeniósł się na Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2017 roku rozpoczął specjalizację w psychiatrii. Pracował w Szpitalu Nowomiejskim w Warszawie. 

Serdecznie współczucie kierujemy w stronę jego rodziny i bliskich.

Czytaj także
Przeczytaj więcej