18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje 32-letni piłkarz. Sportowcy pogrążeni w żałobie

24.08.2022  11:39
Nie żyje 32-letni piłkarz
Nie żyje 32-letni piłkarz Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje 32-letni Piotr K. były piłkarz Strzelca Chroberz z kieleckiej A-klasy. Społeczność sportowa w Polsce i w szczególności w woj. świętokrzyskim jest załamana. Ten zgon to nagła i niespodziewana informacja.

Piotr K. miał 32 lata. O jego śmierci poinformował we wtorek (23 sierpnia) klub piłkarski Strzelec Chroberz. Nikt nie mógł przypuszczać, że temu młodemu i pełnemu sił sportowcowi przytrafi się taka tragedia.

Nie żyje 32-letni piłkarz

"Nie tak miało być… Nie chce się wierzyć, że to, co piszę jest prawdą. Jego tragiczna śmierć, w wieku 32 lat, okryła nasz Klub żałobą. Od małego był związany z inicjatywami Strzelca - piłką nożną, Copa Chroberica, badminton… Piotrek spoczywaj w pokoju! W imieniu zarządu, zawodników, kibiców składamy Rodzinie, oraz najbliższym słowa wsparcia i pocieszenia, a także najszczersze kondolencje" - przekazuje klub z miejscowości Chroberz. 

Klub ma w planach uczczenie pamięci swojego kolegi minutą ciszy przed najbliższym meczem ligowym. Dziś również odbędzie się ostatnie pożegnanie młodego mężczyzny, w kościele parafialnym w Chrobrzu.

Do publicznej informacji nie została podana przyczyna śmierci mężczyzny, który jak się wydawało - miał przed sobą całe życie. Składamy rodzinie i przyjaciołom zmarłego najszczersze kondolencje.

Współczujemy.