18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne pożegnanie

Nie żyje 37-letni policjant. Zmarł po długiej chorobie

16.12.2021  20:11
Nie żyje 37-letni policjant z województwa łódzkiego.
Nie żyje 37-letni policjant z województwa łódzkiego. Fot: Shutterstock

Bardzo smutna wiadomość z województwa łódzkiego. Nie żyje policjant Piotr Jabłoński. Funkcjonariusz przez ostatni rok pełnił służbę w Rozprzy (w powiecie piotrkowskim). Zmarł w wieku zaledwie 37 lat. 

Piotr Jabłoński był młodym, pełnym ideałów policjantem. Niestety, jego obiecujące życie przerwała długotrwała choroba. Koledzy po fachu żegnają go ze łzami w oczach, nie wierząc w niesprawiedliwość losu.

Nie żyje 37-letni policjant

Piotr Jabłoński odszedł w wieku zaledwie 37 lat. Policjant zmarł 15 grudnia 2021 r. Swoją służbę w policji rozpoczął w 2009 roku jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowego Wydziału Prewencji I, II, a następnie III Komisariatu Policji w Łodzi.

W styczniu 2013 roku zasilił szeregi Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Gorzkowicach, gdzie od październiku 2014 roku pełnił służbę jako dzielnicowy. Od 2020 roku do chwili obecnej był funkcjonariuszem Posterunku Policji w Rozprzy.

Wzorowy policjant, dzielnicowy zawsze będący blisko problemów mieszkańców. Żegnamy ambitnego, pogodnego człowieka, policjanta, ojca, syna, męża. Śmierć Piotra, który przegrał walkę z chorobą, jest ciosem dla naszej policyjnej braci. Odszedłeś na wieczną służbę - na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci

- takimi słowami żegnają go zrozpaczeni koledzy i płaczące koleżanki. 

Wszyscy składają szczere wyrazy współczucia najbliższej rodzinie zmarłego Piotra Jabłońskiego, która stoi teraz przed najcięższą próbą. My również przyłączamy się do tych kondolencji.