18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje ceniona dziennikarka. Miała zaledwie 45 lat

02.06.2020  10:08
Nie żyje ceniona dziennikarka. Miała zaledwie 45 lat
Nie żyje ceniona dziennikarka. Miała zaledwie 45 lat Fot: Shutterstock

Nie żyje Anna Luboń, ceniona dziennikarka, która ostatnio pracowała dla magazynu Elle. W chwili śmierci miała ona zaledwie 45 lat.

Nie żyje Anna Luboń, dziennikarka znana przede wszystkim z przeprowadzania wywiadów na każdy temat z ludźmi ze świata kultury. Na stronie magazynu Elle, w którym była zatrudniona, pojawiła się ta wyjątkowo smutna informacja.

Nie żyje Anna Luboń

Anna Luboń miała w chwili śmierci zaledwie 45 lat. Odeszła 31 maja. Jak podała Wirtualna Polska, przyczyną śmierci dziennikarki była choroba nowotworowa, o której wiedziało niewiele osób.

W swojej karierze zawodowej przeprowadzała wywiady m.in. z Agnieszką Holland, Ewą Kuryłowicz oraz Dawidem Podsiadło. Na swoim koncie miała również wydanie książki pt. "Mistrzynie", w której zawarła rozmowy z kobietami, osiągającymi wybitne rzeczy w swoich dziedzinach. Anna Luboń rozmawiała wówczas m.in. z: Andą Rottenberg, Gosią Baczyńską oraz dr Ireną Eris.  

Pozostawiła po sobie zrozpaczonych przyjaciół, rodzinę i fanów jej pióra.

Przeczytaj więcej
Komentarze