18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Pazdan nie żyje. Kibice są zrozpaczeni

22.06.2021  12:42
Nie żyje Franciszek Pazdan
Nie żyje Franciszek Pazdan Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER

Nie żyje Franciszek Pazdan. Piłkarz klubu Noverra w Głogowie Małopolskim miał w chwili śmierci zaledwie 23 lata. Kibice i fani piłki nożnej są w ciężkim szoku.

Nie żyje Franciszek Pazdan. Młodziutki piłkarz klubu Noverra Głogów Małopolski miał zaledwie 23 lata w chwili śmierci. Ta tragedia nikomu nie mieści się w głowie. Jak w ogóle mogło wydarzyć się coś tak bardzo złego?

Nie żyje Franciszek Pazdan

Informacja o tym, że lewonożny skrzydłowy zmarł w niedzielę nad ranem, trafiła do ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiele osób nie mogło pojąć, że to w ogóle możliwe. Niestety, taka jest rzeczywistość.

Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutną informację o śmierci naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana... Nie umiemy znaleźć właściwych słów, aby opisać, co teraz czujemy... Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje. Franiu na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju

- napisano w facebookowym poście.

Do Noverry obiecujący 23-latek przeniósł się kilka miesięcy temu. Wcześniej grał dla takich klubów, jak: Lechia Sędziszów czy Olimpia Novkowa. Nie jest znana przyczyna śmierci piłkarza. W tym momencie w związku z tragicznym wydarzeniem odwołano mecz z Junakiem Rzeszów, który miał odbyć się w niedzielę.

Składamy kondolencje na ręce rodziny młodego zmarłego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej