18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje popularny wokalista. Covid-19 zabrał go w wieku 46 lat

11.01.2021  13:14
Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński
Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński. Wokalista Flapjack i Homosapiens zmarł w wieku 46 lat, a powodem jego zgonu stał się koronawirus. Fani są zrozpaczeni tą zdecydowanie niespodziewaną informacją. 

Zmarł Grzegorz "Guzik" Guziński. O śmierci polskiego muzyka, który występował m.in. w zespołach Flapjack czy Homosapiens poinformowała Gazeta Wyborcza. Wokalista zmarł po tym, jak zakaził się koronawirusem. W chwili śmierci miał zaledwie 46 lat.

Nie żyje Grzegorz "Guzik" Guziński

Śmierć Grzegorza "Guzika" Guzińskiego potwierdzono w sobotę w mediach społecznościowych. Wcześniej wiadomo było, że muzyk walczy o życie z okrutnym Covid-19 na oddziale intensywnej terapii. Bliscy mężczyzny do ostatniego momentu mieli nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Niestety, okrutna choroba w momencie zabrała artyście najpierw zdrowie, a potem życie. Wiadomość o jego śmierci opublikowało wiele znanych osób, m.in. Organek. Wszyscy są zrozpaczeni tym, co się wydarzyło. 

Grzegorz "Guzik" Guziński pojawił się po raz pierwszy na scenie w latach dziewięćdziesiątych. Był niezwykle popularny szczególnie w Trójmieście. Występował w takich kapelach, jak:  m.in. Red Rooster, N’Dingue, Homosapiens czy Flapjack, z którym wokalista otrzymał nominację do Fryderyka 1994 w kategorii „fonograficzny debiut roku”. 

Współpracował z formacjami Illusion, NoNe, Dynamind czy Funny Hippos. Serdecznie współczujemy bliskim artysty oraz jego fanom tej niezaprzeczalnie wielkiej i bardzo bolesnej straty. Miejmy nadzieję, że czas ukoi te rany.

Przeczytaj więcej
Komentarze