18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Nie żyje znana dziennikarka. Miała zaledwie 34 lata

24.05.2021  19:42
Nie żyje znana dziennikarka. Miała zaledwie 34 lata

Nie żyje Kalina Mróz. Zaledwie 34-letnia dziennikarka "Gazety Wyborczej" zmarła po tym, jak kilka dni wcześniej niespodziewanie trafiła do szpitala. W swojej pracy zajmowała się głównie pisaniem o filmach i serialach. 

Nie żyje Kalina Mróz, dziennikarka "Gazety Wyborczej". Jej śmierć pogrążyła w niesamowitym smutku nie tylko jej najbliższych, ale również wszystkich przywiązanych do jej tekstów czytelników. W swojej pracy zajmowała się głównie pisaniem o filmach, serialach i branży telewizyjnej.

Nie żyje Kalina Mróz

Młoda kobieta odeszła nagle po tym, jak niespodziewanie trafiła do szpitala. Kalina Mróz z "Gazetą Wyborczą" była związana na stałe od sześciu lat. Pisała o filmach i serialach, branży telewizji i platformach VoD. Redakcja pożegnała swoją współpracownicę.

Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwoli przezwyciężyć nagłą chorobę. Wierzyliśmy, że wróci do nas – swojej drugiej rodziny, bo wszyscy na nią czekamy. Niestety stało się inaczej. Nasz szok, ból, smutek i niedowierzanie są ogromne. Łączymy się w tej rozpaczy z jej rodziną oraz przyjaciółmi, bo miała ich bardzo wielu

– napisała redakcja "Wyborczej".

Artykuły Kaliny Mróz ukazywały się m.in. w "Wysokich Obcasach". Była autorką podcastu "Kanapowcy" o filmach i serialach, prowadziła też niektóre wydania podcastu "8:10" – podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Współczujemy serdecznie wszystkim tej ogromnej straty.

logo Tu się dzieje