18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska zamarła

Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata

16.11.2021  08:23
Nie żyje Kamil Durczok
Nie żyje Kamil Durczok Fot: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz, który miał za sobą wielką karierę w telewizji TVN odszedł niespodziewanie w wieku 53 lat. Polacy są wstrząśnięci tą informacją.

Kamil Durczok nie żyje. O niespodziewanej i nagłej śmierci dawnego szefa "Faktów TVN" i wieloletniego pracownika TVP poinformował serwis Press.pl, a później potwierdziła ją rodzina zmarłego. 

Nie żyje Kamil Durczok

Kamil Durczok po zakończeniu kariery w TVN miał więcej problemów. Na ten moment nie jest znana jego przyczyna śmierci, wiadomo jedynie, że dziennikarz odszedł 16 listopada nad ranem.

Już wcześniej donosiliśmy o tym, że Kamil Durczok miał poważne problemy ze zdrowiem. Teraz dowiadujemy się, że tuż przed śmiercią trafił on do szpitala w Katowicach. Przyjęto go w poniedziałek po południu, a we wtorek nad ranem dziennikarz odszedł.

Kim był Kamil Durczok?

Kamil Durczok skończył studia z zakresu komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, studiował także prawo oraz filologię polską. Po studiach pracował w Telewizji Polskiej od 1993 roku, a od 2006 roku w telewizji TVN, gdzie był redaktorem naczelnym i prowadzącym "Faktów".

Jego śmierć przepełniła Polaków szokiem i zdumieniem.

logo Tu się dzieje