18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje aktor Klanu i Na dobre i na złe. Fani w rozpaczy

19.06.2021  20:13
Nie żyje Krzysztof Zakrzewski
Nie żyje Krzysztof Zakrzewski Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje Krzysztof Zakrzewski - popularny aktor, który swoją grą ożywał takie kultowe seriale jak "Klan" czy "Na dobre i na złe". Fani są zrozpaczeni - ta informacja wstrząsnęła nimi dogłębnie. Artysta odszedł w wieku 72 lat.

W wieku 72 lat zmarł Krzysztof Zakrzewski. O śmierci znanego m.in. z "Klanu" i "Na dobre i na złe" oraz z dziesiątek ról dubbingowych aktora poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Niestety, artysta długo chorował.

Nie żyje Krzysztof Zakrzewski

"Odszedł po długiej, heroicznej walce. Jeszcze niedawno wydawało się, że zwycięskiej" - napisano w poście. Aktor przez długi czas toczył nierówny bój z nowotworem. Choroba okazała się bezlitosna. 

Niemal przed chwilą Koleżanki i Koledzy wybrali go do Zarządu nowo powstałej Sekcji Dubbingu ZASP. Świetnie wyglądał, wydawało się, że wraca do nas z nową energią, by włączyć się w społeczne działania, a zawodowo wcielić się w kolejne postaci w filmie i dubbingu właśnie. Był wyrazisty, świetnie śpiewał, miał charakterystyczny głos, więc nie dziwi, że w studiach nagraniowych spędził niezliczone godziny

- napisano konkretnie we wpisie na Facebooku.

Krzysztof Zakrzewski był bardzo znanym aktorem i grywał w takich produkcjach, jak: "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Klanie", "Kryminalnych", "Pitbullu", "Niani" i "Prawie Agaty". Artysta skończył łódzką Filmówkę w 1972 roku. 

Wielkie sukcesy odnosił również w dubbingu. Jego śmierć to wielka strata dla całej polskiej kultury.

Czytaj także
Przeczytaj więcej