18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka żałoba

Nie żyje Krzysztof Żurek. Lektor RMF FM i TVP zmarł w pracy

20.06.2022  20:38
Nie żyje Krzysztof Żurek. Zasłabł w czasie pracy
Nie żyje Krzysztof Żurek. Zasłabł w czasie pracy Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje Krzysztof Żurek, lektor, który pracował dla TVP i RMF FM. Zaledwie 50-letni mężczyzna odszedł zdecydowanie przedwcześnie. O jego śmierci poinformowano za pośrednictwem Facebooka.

Krzysztof Żurek był lektorem, którego piękny głos mogliśmy wielokrotnie słyszeń na antenach TVP i RMF FM. Niestety, 50-latek zasłabł i zmarł w czasie wykonywania swoich pracowniczych obowiązków.

Nagła śmierć Krzysztofa Żurka wstrząsnęła dogłębnie jego najbliższymi, nikt nie mógł się jej spodziewać. O tej tragedii informował m.in. portal Polscylektorzy.pl. Wciąż trudno nam uwierzyć w uzyskane w ten sposób informacje.

Nie żyje Krzysztof Żurek. Zasłabł w czasie pracy

Mężczyzna jeszcze niedawno pojawił się na VI Ogólnopolskim Spotkaniu Lektorów. Krzysztof Żurek kochał to, co robił - zwykł mawiać, że to "praca głową i głosem". Tym bardziej chwyta za gardło fakt, że jego śmierć nadeszła w momencie wykonywania ulubionych obowiązków.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną przedwczesnej śmierci lektora, ale pewne jest, że jego koledzy i koleżanki po fachu nigdy nie zapomną Krzysztofa Żurka. Tak samo zapamiętają go wierni słuchacze.

Krzysztof Żurek urodził się 8 lutego 1972 roku w Brzegu. Był lektorem, którego można było usłyszeć w filmach dokumentalnych takich jak "Arystokrata sztuki" czy "American Ski". Ponadto wystąpił w kilku serialach - "Pierwsza miłość", "Warto kochać", "Biuro kryminalne" i "Fala zbrodni".

Składamy kondolencje wszystkim tym, którzy teraz przeżywają największą żałobę.