18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegrał walkę o życie

Nie żyje słynny zawodnik MMA. Co za tragedia!

Wojciech Kozicki
30.03.2021  11:18
Patryk Nowak nie żyje. Zgasła przyszłość polskiego MMA
Patryk Nowak nie żyje. Zgasła przyszłość polskiego MMA Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Fani sportów walki w żałobie. Nie żyje Patryk Nowak, czyli słynny zawodnik MMA. Ciało młodego sportowca zostało znalezione w jego domu.

Patryk Nowak nie żyje. Obiecujący zawodnik MMA zmarł w wieku zaledwie 31 lat! O śmierci sportowca poinformowała we wtorek wieczorem organizacja Fight Exclusive Night (FEN). Wciąż nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci Patryka Nowaka. Sprawę badają policja i prokuratura.

Nie żyje młoda gwiazda MMA Patryk Nowak

Patryk Nowak występował w takich organizacjach jak Fight Exclusive Night czy Babilon MMA. Zasłynął walką z zawodnikiem KSW Marianem Ziółkowskim, z którym przegrał w pierwszej rundzie przez nokaut. Łącznie stoczył osiem pojedynków - pięć wygrał, trzy przegrał. Ostatnią walką był przegrany pojedynek z Marcinem Skrzekiem (TKO) na gali Babilon MMA 17. Swoje ostatnie zwycięstwo odniósł w 2017 r. podczas gali FEN 19: Bitwa o Wrocław, gdy pokonał Jarosława Mroczkowskiego poprzez duszenie gilotynowe. Był także mocno związany z poznańskim klubem ANKOS MMA, w którym trenowali niegdyś tacy zawodnicy jak Borys Mańkowski czy Mateusz Gamrot.

Jak przypomina Sport.pl, Patryk Nowak stoczył także w karierze jedną walkę bokserską. W lipcu 2020 r. został pokonany przez Karola Weltera. 

Dotarły do nas dziś bardzo złe informacje - nasz były zawodnik, Patryk Nowak, zmarł w swoim mieszkaniu w Anglii. Cała federacja FEN łączy się w bólu z rodziną i bliskimi Patryka. Spoczywaj w pokoju – informuje w mediach społecznościowych Fight Exclusive Night (FEN).

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze