18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Ojca Mateusza". Miał tragiczny wypadek

28.06.2021  07:50
Nie żyje polski aktor. Miał tylko 37 lat
Nie żyje polski aktor. Miał tylko 37 lat Fot: Shutterstock

Bardzo smutne wieści dla fanów polskich seriali. W wyniku tragicznego wypadku drogowego zmarł aktor Krzysztof Chromiński. Mężczyzna miał zaledwie 37 lat.

Do dramatycznych wydarzeń na drodze doszło 19 czerwca. Krzysztof Chromiński jechał samochodem w stronę Bełchatowa,  niestety w czasie wyprzedzania stracił panowanie nad kierownicą. Jego samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Świadkowie natychmiast wezwali na miejsce służby, strażacy próbowali ratować zakleszczonego w zmiażdżonym pojeździe kierowcę.

Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Narzędziami hydraulicznymi wycięliśmy drzwi pojazdu i wyciągnęliśmy go na zewnątrz

- przekazał "Życiu Pabianic" st. kpt. Michał Kuśmirowski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

Chromiński został przewieziony do szpitala w Łodzi. Trafił na oddział OIOM, gdzie przez kolejne dni lekarze walczyli o jego życie. Niestety walki tej nie udało się wygrać. Krzysztof Chromiński zmarł w wyniku poniesionych obrażeń w sobotę 26 czerwca.

Krzysztof Chromiński nie żyje. Miał 37 lat

Krzysztof Chromiński pochodził z Bełchatowa i to właśnie przyjaciele z tego miasta jako pierwsi informowali o jego śmierci. Mężczyzna pracował jako aktor, skończył szkołę filmową w Łodzi. W ostatnich latach wystąpił w takich produkcjach telewizyjnych jak "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz" czy "Druga szansa". Swych sił próbował także na wielkim ekranie, między innymi w filmie "Polityka" Patryka Vegi.

Czytaj także