18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie żyje dziennikarka TVP. Fani w rozpaczy

11.07.2021  16:33
Nie żyje dziennikarka TVP
Nie żyje dziennikarka TVP Fot: Shutterstock

Karina Wilhelmi-Tecław nie żyje. Dziennikarka TVP zmarła w wieku 55 lat, pozostawiając w rozpaczy swoją rodzinę, przyjaciół i fanów.

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław - znana dziennikarka i autorka licznych reportaży, która m.in. w TVP3 Poznań współtworzyła cykl "Widziane po drodze". Wielokrotnie otrzymywała wyróżnienia za swoje autorskie materiały.

Kobieta zmarła w wieku zaledwie 55 lat. O śmierci swojej redakcyjnej koleżanki poinformowało właśnie TVP3 Poznań. Dziennikarka odeszła w piątek. Karina Wilhelmi-Tecław była związana z Telewizją Polską od lat 90.

Nie żyje dziennikarka TVP, Karina Wilhelmi-Tecław 

Reporterka w poznańskim oddziale Telewizji Polskiej pracowała przez prawie 30 lat. Karierę zaczynała w redakcji "Teleskopu". W swoich miejscach pracy zawsze była ogromnie doceniana, otrzymywała wyróżnienia za poruszone przez siebie tematy.

Warto wspomnieć chociażby o tym, jak podczas 26. Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP w 2019 roku zajęła drugie miejsce w kategorii „Najlepszy program kulturalny” za reportaż „Dom mojego dziadka”. W ostatnich tygodniach została również wyróżniona przez Radę Programową TVP3 Poznań za reportaż „Po prostu bądź” o zmarłym prof. Jacku Łuczaku, twórcy Hospicjum Palium.

Niestety, nieznana jest przyczyna jej śmierci. Ogromnie współczujemy rodzinie i przyjaciołom reporterki.

Czytaj także