18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smutek

Nie żyje gwiazda "Ojca Mateusza". Fani w rozpaczy

28.09.2021  13:38
Nie żyje Ewa Kozłowska
Nie żyje Ewa Kozłowska Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje Ewa Kozłowska, aktorka znana z takiego hitowego serialu jak "Ojciec Mateusz". Kobieta odeszła w wieku 64 lat, pozostawiając zrozpaczoną rodzinę i fanów jej aktorskiego talentu.

Zmarła Ewa Kozłowska, aktorka, która swoim występem uświetniła hitowy serial TVP pt. "Ojciec Mateusz". O śmierci artystki poinformowało  PR Białystok, z którym kobieta przez kilkanaście lat była związana jako producentka radiowa.

Nie żyje gwiazda serialu "Ojciec Mateusz"

Ewa Kozłowska tworzyła m.in. emitowane na antenie radia bajki i dobranocki dla dzieci. Zmarła w szpitalu po długiej walce z ciężką chorobą. Aktorka, producentka i reżyserka miała w chwili śmierci 64 lata.

Urodziła się w 1957 roku. Ukończyła wydział lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie – filii w Białymstoku. Po studiach zaczęła pracować w Białostockim Teatrze Lalek. Była z nim związana od 1980 do 1991 roku. 

Widzowie mogli podziwiać jej aktorski talent również wtedy, kiedy występowała przed kamerą. Ewa Kozłowska miała na swoim koncie kilka ról filmowych i serialowych. Wystąpiła, chociażby w filmie „Księstwo” z 2011 roku oraz w serialu „Ojciec Mateusz”.

W "Ojcu Mateuszu" wcieliła się w postać gospodyni w odcinku „Ikona”. Ewa Kozłowska pozostawiła w rozpaczy swoją najbliższą rodzinę i wszystkich fanów jej talentu. Redakcja Planeta.pl bardzo współczuje im tej straty.

Czytaj także
Przeczytaj więcej