18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutna wiadomość

Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat

04.12.2019  10:05
Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat
Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat Fot: Tomek Kabis/Facebook

Znany z show "Mam Talent" iluzjonista Tomasz Kabis nie żyje. Miał 30 lat. 3 grudnia przegrał walkę z nowotworem.

Bardzo smutna wiadomość napłynęła z Rybnika. 30-letni iluzjonista, wolontariusz fundacji "Mam Marzenie" Tomasz Kabis, przegrał walkę z nowotworem.

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze!

- pożegnała go na Facebooku agencja eventowa Star Manager.

Mężczyzna o chorobie dowiedział się w ostatnią wigilię. Mimo to nie zrezygnował ani z występów, ani z działalności charytatywnej.

Na razie czuje się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo czy chemioterapia daje radę. Jeżeli było by ciężko to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walką z rakiem. Wtedy będzie potrzebne wsparcie finansowe

- mówił w rozmowie z se.pl w lutym tego roku.

Tomasz Kabis szerszej publiczności znany był z show TVN - "Mam Talent" - w 2016 roku swoimi występami zachwycał jurorów i telewidzów. 

Czytaj także