18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Nie żyje gwiazdor telewizji. Podejrzana śmierć celebryty

Malwina Kossela
09.05.2021  18:32
Nie żyje Mariusz Adam Ryjek
Nie żyje Mariusz Adam Ryjek Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Uczestnik takich programów, jak "Hell's Kitchen" i "You Can Dance" zmarł nagle i w podejrzanych okolicznościach. W chwili śmierci miał jedynie 35 lat. 

Nie żyje młody gwiazdor takich programów, jak "Hell's Kitchen" i "You Can Dance". Jeszcze wczoraj pojawiały się niepokojące informacje o jego zaginięciu oraz o tym, że trwają poszukiwania. Tymczasem dziś wiadomo, że sprawa zakończyła się tragicznie.

Ubiegłego dnia na portalu "Zaginieni przed laty" mogliśmy przeczytać apel nawołujący do odnalezienia Mariusza. "Mariusz w sobotę 8 maja bieżącego roku około godziny 13 wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godzinie 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Kierował się w stronę bulwaru gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny" - informował portal.

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek

Teraz wiadomo już, że Mariusz Adam Ryjek nie żyje, a powód jego śmierci pozostaje nieznany. Bliscy celebryty i jego fani są w ciężkim szoku - w chwili śmierci młody mężczyzna miał zaledwie 35 lat. 

Jeszcze wczoraj gwiazdor miał stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3. Wiadomo, że Mariusz Adam Ryjek długo się do niej przygotowywał i bardzo mu na niej zależało. Niestety, nigdy nie staną w te szranki. 

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje. (...) Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu "Zaginieni przed laty" złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia

- napisał portal "Zaginieni przed laty".

Okoliczności zaginięcia celebryty są podejrzane, dlatego na samą śmierć również padają niejasne cienie niepokoju. Zapewne wkrótce policja zabierze głos w tej spawie. My składamy szczere kondolencje rodzinie zmarłego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej